Tamamlanan Projeler

 

Yabancı Diller Yüksekokulu

Yapımı 2015 yılı içinde tamamlanan Yabancı Diller Yüksek Okulu 8323,70 m2 olup, ana kampüs inşaatımızın ilk göz ağrısı olma özelliğine sahiptir.
   
Rektörlük ve İdari Birimler

Yapımı 2016 yılı Aralık ayında tamamlanan Rektörlük ve İdari Birimler Binamız 2017 yılı Mart ayında hizmete girmiş olup 9.808 mkapalı alana sahiptir.
   
Fakülteler

Fakülteler Binamız 2017 yılı Eylül ayında öğrencilerimizin ve akademik personelimizin hizmetine sunulmuş olup 18.605 mkapalı alana sahiptir.
   
Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi

Allianz ile Üniversitemiz arasında imzalanan protokol kapsamında, 28.12.2016 tarihinde ihalesi yapılan Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi Binası proje çalışmaları 2017 yılı içerisinde tamamlanarak aynı yıl içerisinde yapım ihalesi yapılan Deprem ve Yangın Test ve Eğitim Merkezi Binası İnşaatına başlanmış olup, 2019 yılının 3. Çeyreğinde yapımı  tamamlanıp açılışı yapılmıştır.
                                                                           
Otopark ve B Giriş Kapısı

Üniversitemizin artan öğrenci ve personel sayısıyla beraber, TOKİ 1. Etap kampüs binaları ve çevre düzenlemesi tamamlanmadığından, mevcut otopark sayısının yetersiz kaldığı tespit edilmiştir. Üniversitemizde kullanılmayan boş alanların otopark olarak düzenlenmiş ve B Giriş kapısı kampüs konseptine uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.
                                                                           
1. Etap Kampüs Binaları

21.11.2013 tarihinde TOKİ ile protokolü imzalanan I. Etap kampüs binaları inşaatları tamamlanmış olup, 2020- 2021 eğitim-öğretim yılının güz döneminde öğrencilerimize ve personelimize hizmet vermeye başlamıştır. 
Anaokulu

Rektörlük Binamızın yapımıyla boşalmış olan hafif çelik binamız 110 çocuk kapasiteli gündüz bakım evine dönüştürülerek personelimiz çocuklarının hizmetine sunulmuştur.
   
Kız Öğrenci Yurdu

Toki 1. Etap binaları arasında bulunan misafirhane binamız 123 yataklı kız öğrenci yurduna dönüştürülmüş olup, Eylül ayında hizmete alınacaktır.